Wizualizacja 3D jako doskonałe narzędzie do zwiększenia sprzedaży produktów.

Opublikowany

wizualizacja 3D

Wizualizacje produktów są najlepszym wyborem jeśli chcemy wprowadzić nowy produkt do sklepu internetowego lub wykorzystać go w kampanii internetowej przygotowanej pod sprzedaż Twojego produktu.

W odróżnieniu od zdjęć produktowych, wizualizacje dają dużo większe możliwości ukazania produktu. Dodatkowo są pozbawione wszelkich niedoskonałości, które mogą pojawić się przy fotografii. Mając model 3D produktu możemy go dowolnie teksturować, czyli dodawać różne rodzaje materiałów, bez potrzeby wysyłki produktów lub przyjazdu fotografa na sesję zdjęciową. Nie jest to możliwe w przypadku fotografii.

Jest to również idealne rozwiązanie dla firm prowadzących sklepy internetowe. Wizualizacje w takim sklepie wyglądają bardzo profesjonalnie i w większym stopniu zachęcają Klienta do zakupu, gdy widzi on jak idealny jest produkt.

Wizualizacja to również oszczędność czasu oraz pieniędzy, ponieważ mając wykonany model w bardzo szybki sposób możemy zmienić jego materiały bez umawiania się na sesje zdjęciowe, co często zajmuje więcej czasu, jak również koszty zamówienia fotografów są wyższe niż wykonanie wizualizacji 3D.

autor: Marta Trawczyńska

skontaktuj się z nami

skrzynka kontakt 3D