Produkty do Twojego sklepu i katalogu!

Co można przedstawić za pomocą produktowej wizualizacji 3D? Absolutnie wszystko, i to bez względu na stopień skomplikowania konstrukcji danego elementu! Dzięki modelowaniu 3D produktu i nadaniu mu odpowiedniej kolorystyki oraz tekstury możemy stworzyć cyfrowy, wirtualny przedmiot w fotorealistycznej jakości. Wizualizacja 3D sprawdzi się przy tym zarówno jako trójwymiarowy projekt Twojego pomysłu, jak i grafika istniejącego wyrobu, który ma być poddawany modyfikacjom czy posłużyć do stworzenia spójnej i estetycznej reklamowej sesji produktowej.

grafika 3D zegarka

wykonujemy również wizualizacje 3D

jak współpracujemy?

profesjonalizm

Jeśli chcesz być pewny, że logo jest dobrze zaprojektowane i będzie wykonane poprawnie po druku na wszystkich materiałach to dobrze, że do nas trafiłeś.

wywiad

Zawsze przeprowadzamy wywiad, z którego dowiadujemy się jakie są Twoje potrzeby oraz jaki charakter ma mieć logo Twojej firmy.

poprawki w cenie

Do każdego projektu logo przewidujemy poprawki, zawarte w cenie po podjęciu z nami współpracy. Masz pewność, że finalne logo będzie idealne.

pliki i umowa

Podejmując z nami współpracę będziesz pewny, że otrzymasz umowę oraz wszystkie niezbędne pliki, łącznie z plikami otwartymi.

Jakie branże korzystają z grafik 3D?

Wysokiej jakości grafika 3D może zaprezentować produkt dowolnej branży i rodzaju. Tworzymy ją na podstawie danych różnego typu, w tym pochodzących z wszelkich schematów, rysunków technicznych czy też zdjęć, jeśli wspomniany element już istnieje, a ma jedynie zostać przeniesiony do świata cyfrowego.

Jesteśmy w stanie przygotować wizualizację dla absolutnie każdego Klienta. Wykonamy przestrzenną prezentację produktów takich, jak na przykład:

• biżuteria – w tym modele pierścionków, zegarków, kolczyków czy bransoletek,

• pojazdy – samochody dostawcze, osobowe, ale też nietypowe czy przemysłowe, jak wózki widłowe lub sprzęt rolniczy,

• opakowania – grafiki trójwymiarowe szklanych słoików, butelek i wazonów, kartoników prezentowych z papieru czy wykonanych z tworzyw sztucznych,

•gadżety reklamowe – długopisy, smycze tekstylne, notesy, kubki,

• akcesoria wykończeniowe – lampy, armatura łazienkowa, naczynia,

• elementy przemysłowe – śruby, urządzenia, części technologiczne,

• wszystkie inne wyroby – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Dzięki nadaniu przedmiotowi w wizualizacji 3D odpowiednich barw oraz faktury jego powierzchni zyskuje on doskonałą jakość, przez co ludzkie oko nie jest w stanie odróżnić, czy jest to grafika, czy zdjęcie realnego produktu.

Kunekune wizualizacja 3D
Wizualizacja produktowa zegarka

Zalety grafik trójwymiarowych

Starannie wykonana grafika trójwymiarowa ma same zalety! Przede wszystkim wirtualny przedmiot może zastąpić ten prawdziwy w trakcie sesji fotograficznej, która też jest wykonywana w programie graficznym! Dzięki precyzyjnym narzędziom i oprogramowaniu każda wizualizacja zyskuje odpowiednie tło, oświetlenie, nasycenie barw oraz ustawienie – bez konieczności angażowania fotografa, wynajmowania studia i płacenia za każde, nawet nieudane ujęcie. Cały proces odbywa się cyfrowo, a wszelkie poprawki, zmiany kolorów czy otoczenia możemy wykonać od ręki. Ma to znaczenie również wtedy, gdy konieczne jest przygotowanie packshotów dla nowych produktów, ale z zachowaniem stylu pierwszych wizualizacji 3D. Mając już opracowany model oraz dobrane parametry renderowania opracowanie takiego materiału jest znacznie prostsze i szybsze niż ponowne organizowanie sesji zdjęciowej w zbliżonych warunkach.

Wizualizacje 3D dla produktów pozwalają też szybko ocenić i wybrać wzór czy kształt wyrobu najbardziej odpowiadający oczekiwaniom Klienta. Dla jednego przedmiotu możemy przygotować niezliczoną ilość wersji, co ułatwia dobranie wariantu zgodnego z założonym projektem czy pomysłem, bez konieczności wytwarzania kilku czy kilkunastu fizycznych prototypów.

W przypadku części technologicznych wykorzystywanych w przemyśle przestrzenne pokazanie produktu pozwala też wychwycić przez projektantów wszelkiego rodzaju nieprawidłowości i zniwelować je jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. Grafika 3D prezentuje bowiem elementy z dbałością o najmniejsze detale.

Jak wykorzystać produktową wizualizację 3D?

Wizualizacje 3D produktów wykorzystywane są coraz chętniej i coraz częściej. Nie należy się temu dziwić – są tańsze od tradycyjnych zdjęć i w odróżnieniu od nich prezentują wyroby zawsze w najlepszej możliwej pozycji, zachęcając odbiorcę do zakupu.

Wizualizacje 3D mogą zostać użyte jako grafiki produktów do reklamy i to w bardzo szerokim kontekście. Przede wszystkim nadają się do prezentacji wyrobów oferowanych przez sklepy internetowe. Sektor e-commerce w ostatnim czasie znacznie się poszerzył, zaistniała zatem potrzeba jeszcze efektowniejszego prezentowania ofert sprzedaży. Wizualizacje 3D zastępują zdjęcia produktów do sklepu internetowego i pozwalają użytkownikom obejrzeć produkt w całej jego okazałości, z podkreśleniem najlepszych cech.

Podobne znaczenie wizualizacja trójwymiarowa ma w przypadku sprzedażowych katalogów produktowych. Ciągle popularne są zakupy realizowane wysyłkowo czy poprzez sieć konsultantów kosmetycznych. W katalogach swoje wyroby prezentują także producenci glazury – dzięki grafice 3D możliwe jest przedstawienie płytek czy elementów wykończeniowych w już gotowych stylizacjach wnętrz.

Fotorealistyczne grafiki 3D są również materiałem wizualnym sprawdzającym się w przypadku aranżacji produktowych różnego typu. Poszczególne elementy można dowolnie zestawiać ze sobą lub traktować pojedynczo i umieszczać wizualizacje 3D na standach, ekspozytorach (displayach) oraz innych materiałach POS. W punktach i sklepach stacjonarnych są to popularne elementy reklamowe, które ułatwiają graficzną prezentację tak marki, jak i samych produktów. Jeśli wizualizacja produktowa zostanie zapisana w dużej rozdzielczości, może także trafić na plakaty, banery czy billboardy.

sok pomidorowy wizualizacja 3D web

Dlaczego współpraca z nami?

Dajemy gotowy produkt, działamy kompleksowo

• projektujemy
• drukujemy
• wysyłamy

Projektujemy na najwyższym poziomie

bezkompromisowo stawiamy na jakość i terminowość

Proponujemy różne koncepcje projektów

jesteśmy elastyczni oraz kreatywni

Twój produkt trafi w zapotrzebowanie rynku

mamy doświadczenie, znamy obecne trendy na rynku

skrzynka kontakt 3D

skontaktuj się z nami w sprawie wyceny