wizualizacje 3D mebli

Meble na wyciągnięcie ręki

Komoda, szafa, stolik, fotel czy regał nie muszą istnieć fizycznie, żeby zaprezentować je w folderze reklamowym czy na stronie internetowej Twojej firmy. Wizualizacja 3D umożliwia stworzenie wirtualnego przedmiotu, który może być dowolnie poprawiany, ustawiany i oglądany z każdej strony (nawet od spodu i od środka!).

grafika mebli 3D

wykonujemy również wizualizacje 3D

jak współpracujemy?

profesjonalizm

Jeśli chcesz być pewny, że logo jest dobrze zaprojektowane i będzie wykonane poprawnie po druku na wszystkich materiałach to dobrze, że do nas trafiłeś.

wywiad

Zawsze przeprowadzamy wywiad, z którego dowiadujemy się jakie są Twoje potrzeby oraz jaki charakter ma mieć logo Twojej firmy.

poprawki w cenie

Do każdego projektu logo przewidujemy poprawki, zawarte w cenie po podjęciu z nami współpracy. Masz pewność, że finalne logo będzie idealne.

pliki i umowa

Podejmując z nami współpracę będziesz pewny, że otrzymasz umowę oraz wszystkie niezbędne pliki, łącznie z plikami otwartymi.

Czym jest wizualizacja 3D mebli?

W Kiwidesign zajmujemy się opracowywaniem wizualizacji 3D mebli dowolnego rodzaju. Czym jest taka wizualizacja?

Mówiąc najkrócej i najprościej, jak się da, jest to hiperrealistyczne, graficzne przedstawienie wyposażenia meblowego. Oznacza to, że na przygotowanej przez nasz zespół wizualizacji 3D mebli kuchennych, sypialnianych czy łazienkowych każdy element zostanie dopracowany w najmniejszym detalu. Struktura produktu, kolor czy faktura materiałów, z których jest wykonany w praktyce zostaje wiernie odwzorowana, a sama grafika staje się fotorealistyczna. W jaki sposób można wykorzystać takie możliwości technologiczne?

Wizualizacja 3D mebli salonowych
Wizualizacja 3D mebli kuchennych
wizualizacja produktu we wnętrzu

Fotorealistyczne grafiki mebli do sklepu internetowego i katalogu produktowego.

Meblowy sklep internetowy czy tradycyjny katalog produktowy nie mają szans zaistnieć w świadomości potencjalnego odbiorcy bez odpowiedniego przedstawienia w nich wyrobów dostępnych w sprzedaży czy na zamówienie. W jaki sposób fotorealistyczne grafiki mebli współgrają wówczas z ofertą?

Przygotowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej może okazać się nie tylko problematyczne, ale i kosztowne. Meble są wyrobami o dużych gabarytach i wysyłanie ich do studia w celu wykonania fotografii jest nieopłacalne – koszty przewozu, sesji, odesłania produktów, a także ryzyko uszkodzenia w transporcie jednostkowych egzemplarzy może okazać się zwyczajnie zbyt drogie względem ich wartości. Do tego, o czym nie każdy wie, na zdjęciach bardzo często uwidaczniają się nawet najmniejsze ryski, nieprawidłowości czy zniekształcenia, które muszą być retuszowane, a to dodatkowy czas i koszty. Wizualizacja 3D produktów tego rodzaju jest takich niedoskonałości zwyczajnie pozbawiona!

Doświadczony grafik potrzebuje do przygotowania fotorealistycznej wizualizacji mebla jedynie:

• rzutów produktu lub ewentualnie jego zdjęć do zaprojektowania modelu,
• próbek materiałów, które zostały użyte do produkcji mebla.

Zaledwie tyle wystarczy do tego, by stworzyć grafikę przedstawiającą każdy rodzaj umeblowania w sposób idealnie zbliżony do rzeczywistości. Wizualizacja umożliwia również ustawienie mebla w dowolnej pozycji i pokazanie wszystkich detali z niezwykłą dokładnością. Co więcej, w odróżnieniu od tradycyjnej fotografii nie ma w tym miejscu mowy o jakichkolwiek nieudanych ujęciach! Packshoty mebli opracowane metodą graficzną można poddawać dowolnym modyfikacjom postprodukcyjnym w celu uzyskania odpowiedniego rezultatu. Każda grafika może bez problemu reklamować dany produkt w sklepie internetowym lub prezentować go na dowolnym nośniku tradycyjnym.

Wykorzystanie wizualizacji 3D do projektowania mebli.

Wizualizacja 3D może być z powodzeniem stosowana także w procesie projektowania mebli. Opracowując model tradycyjnie, w formie szkicu, projektant jest ograniczony kartką papieru oraz narzędziami artystycznymi. Tworzenie wzorów w formie zdigitalizowanej daje nieograniczone możliwości przebudowywania i udoskonalania projektu.

Wzornictwo przemysłowe w pełni korzysta z szerokich udogodnień, jakie oferuje grafika komputerowa, w tym w szczególności z trójwymiarowych wizualizacji o charakterze fotorealistycznym. Szczegółowe przedstawienie stolika kawowego, komody z niezwykle dekoracyjnym frontem czy funkcjonalnej zabudowy biurowej pozwala znacznie ograniczyć koszty związane chociażby z koniecznością wytworzenia pojedynczego prototypu. Klient zamawiający mebel czy całe wyposażenie może zapoznać się z każdym szczegółem, poprosić o naniesienie poprawek i dopiero po ostatecznej akceptacji (i przyjrzeniu się każdej części) zlecić wykonanie fizycznego modelu.

wzornictwo przemysłowe
Wizualizacja 3D salonu

Wygodne projektowanie wnętrz dzięki wizualizacji wyposażenia meblowego.

Wizualizacja 3D wyposażenia meblowego pozwala również na wygodne, graficzne projektowanie wnętrz. Wierne odwzorowanie pomieszczenia i rozplanowanie ustawienia mebli oraz wykończenia ułatwia klientowi podjęcie decyzji i wybranie najbardziej odpowiadającego mu projektu, a osobom realizującym daje klarowne wskazówki, jaki efekt muszą ostatecznie osiągnąć, na przykład podczas remontu. 

Nie da się ukryć, że dopiero w trakcie projektowania aranżacji możliwe jest pokazanie designu mebli w całej okazałości, z podkreśleniem ich najistotniejszych cech i charakteru.

Dlaczego warto wybierać wizualizacje 3D w branży meblarskiej?

Tworzenie mebli od podstaw jest zajęciem czasochłonnym i wymagającym ponoszenia sporych kosztów. Decydując się na wizualizacje 3D producent branży meblarskiej nie musi dysponować w swoim magazynie wszystkimi egzemplarzami dostępnymi w ofercie, by móc na swojej stronie internetowej prezentować je kupującym. Może natomiast umieszczać w wirtualnym sklepie spójne tematycznie grafiki, które przedstawiają wyposażenie bez skazy i, dosłownie, w najlepszym świetle.

Wizualizacje mebli są odpowiedzią na zwiększenie konwersji oraz sprzedaży produktów na stronie, ponieważ dobrze wykonane mogą podnieść konwersję nawet o 40%. Tak duży wzrost pomaga napędzić sprzedaż oraz pozycjonować witrynę sklepu internetowego. Powoduje to również, że relatywnie niewielkim kosztem można znacznie poprawić widoczność oraz zwiększyć sprzedaż na stronie www. Jednocześnie potencjalny odbiorca otrzymuje ofertę przygotowaną na najwyższym możliwym poziomie.

PERFECT beauty

Dlaczego współpraca z nami?

Dajemy gotowy produkt, działamy kompleksowo

• projektujemy
• drukujemy
• wysyłamy

Projektujemy na najwyższym poziomie

bezkompromisowo stawiamy na jakość i terminowość

Proponujemy różne koncepcje projektów

jesteśmy elastyczni oraz kreatywni

Twój produkt trafi w zapotrzebowanie rynku

mamy doświadczenie, znamy obecne trendy na rynku

opinie

zobacz co piszą o nas

Joanna Łopuszyńska
Joanna Łopuszyńska
Łopuszyńska Business
Czytaj więcej
Współpraca z Kiwidesign.net to czysta przyjemności. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Dostosowanie usługi do potrzeb klienta to ich mocna strona. W początkowej fazie współpracy - rozmowy - by poznać osobę dla której mają wykonać projekt. Tak by był spójny zarówno z marką, przesłaniem i osobą. Serdecznie polecam bo to nie tylko firma to są ludzie, którym można zaufać i którzy stają na wysokości powierzonego im zadania.
Krzysztof Łukomski
Krzysztof Łukomski
Polinal
Czytaj więcej
Studio graficzne Kiwdesign.net to gwarancja zadowolenia z doskonałej jakości grafik stosowanych do różnych celów. Niezależnie, czy są to projekty etykiet, logo firmy, grafiki na stronę firmową, czy do social mediów klient zawsze może liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie przygotowania produktu. Na mnie zawsze robią ogromne wrażenie wykonywane przez Was efektowne projekty graficzne 3D. Bardzo się cieszę na każdą naszą kolejną współpracę!
Hanna Gie
Hanna Gie
HPP Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm! W kiwidesign robiliśmy wizualizacje 3d, jesteśmy bardzo zadowoleni, bo sprzedaż znacząco się zwiększyła. Dobrze się pracuje z ludźmi z pasją, którzy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem nakierują na właściwy tor 👍
Jakub Zubek
Jakub Zubek
BDI Agro
Czytaj więcej
Wszystko jak chcę, kiedy chcę, i co chcę, za ile chcą 🙂 - warto!!
Jan Poczwardowski
Jan Poczwardowski
Radca prawny
Czytaj więcej
Super pomysły i sprawne działanie.
Poprzedni
Następny
skrzynka kontakt 3D

skontaktuj się z nami w sprawie wyceny