co robimy?

Zaprojektowanie logo jest kluczowym elementem budującym Twoją markę w sieci oraz na rynku. Profesjonalny projekt logo wyróżni Cię na rynku i wzbudzi zaufanie dla potencjalnego klienta. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w stworzeniu niepowtarzalnego, atrakcyjnego oraz użytecznego projektu logo z którego będziesz dumny.

studio graficzne kiwidesign.net

jak współpracujemy?

profesjonalizm

Jeśli chcesz być pewny, że logo jest dobrze zaprojektowane i będzie wykonane poprawnie po druku na wszystkich materiałach to dobrze, że do nas trafiłeś.

wywiad

Zawsze przeprowadzamy wywiad, z którego dowiadujemy się jakie są Twoje potrzeby oraz jaki charakter ma mieć logo Twojej firmy.

poprawki w cenie

Do każdego projektu logo przewidujemy poprawki, zawarte w cenie po podjęciu z nami współpracy. Masz pewność, że finalne logo będzie idealne.

pliki i umowa

Podejmując z nami współpracę będziesz pewny, że otrzymasz umowę oraz wszystkie niezbędne pliki, łącznie z plikami otwartymi.

opinie

zobacz co piszą o nas

Joanna Łopuszyńska
Joanna Łopuszyńska
Łopuszyńska Business
Czytaj więcej
Współpraca z Kiwidesign.net to czysta przyjemności. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Dostosowanie usługi do potrzeb klienta to ich mocna strona. W początkowej fazie współpracy - rozmowy - by poznać osobę dla której mają wykonać projekt. Tak by był spójny zarówno z marką, przesłaniem i osobą. Serdecznie polecam bo to nie tylko firma to są ludzie, którym można zaufać i którzy stają na wysokości powierzonego im zadania.
Krzysztof Łukomski
Krzysztof Łukomski
Polinal
Czytaj więcej
Studio graficzne Kiwdesign.net to gwarancja zadowolenia z doskonałej jakości grafik stosowanych do różnych celów. Niezależnie, czy są to projekty etykiet, logo firmy, grafiki na stronę firmową, czy do social mediów klient zawsze może liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie przygotowania produktu. Na mnie zawsze robią ogromne wrażenie wykonywane przez Was efektowne projekty graficzne 3D. Bardzo się cieszę na każdą naszą kolejną współpracę!
Hanna Gie
Hanna Gie
HPP Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm! W kiwidesign robiliśmy wizualizacje 3d, jesteśmy bardzo zadowoleni, bo sprzedaż znacząco się zwiększyła. Dobrze się pracuje z ludźmi z pasją, którzy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem nakierują na właściwy tor 👍
Jakub Zubek
Jakub Zubek
BDI Agro
Czytaj więcej
Wszystko jak chcę, kiedy chcę, i co chcę, za ile chcą 🙂 - warto!!
Jan Poczwardowski
Jan Poczwardowski
Radca prawny
Czytaj więcej
Super pomysły i sprawne działanie.
Poprzedni
Następny

Dlaczego współpraca z nami?

Dajemy gotowy produkt, działamy kompleksowo

• projektujemy
• drukujemy
• wysyłamy

Projektujemy na najwyższym poziomie

bezkompromisowo stawiamy na jakość i terminowość

Proponujemy różne koncepcje projektów

jesteśmy elastyczni oraz kreatywni

Twój produkt trafi w zapotrzebowanie rynku

mamy doświadczenie, znamy obecne trendy na rynku

skrzynka kontakt 3D

skontaktuj się z nami w sprawie wyceny