wizualizacje 3D kosmetyków

Kreatywne projekty opakowań
kosmetycznych

Nie da się ukryć, że pierwszym elementem, który przyciąga uwagę konsumentów względem kosmetyku dostępnego w ofercie sklepu internetowego czy stacjonarnego jest jego opakowanie. Musi wyróżniać dany asortyment spośród tysięcy podobnych wyrobów. Naszym zadaniem jest zaprojektować je tak, by zachęcało nie tylko do przyjrzenia się bliżej produktowi, ale także do jego zakupu!

PRODUKT kosmetyk grafika 3d

nasze realizacje wizualizacji kosmetyków

wykonujemy również wizualizacje 3D

jak współpracujemy?

profesjonalizm

Jeśli chcesz być pewny, że logo jest dobrze zaprojektowane i będzie wykonane poprawnie po druku na wszystkich materiałach to dobrze, że do nas trafiłeś.

wywiad

Zawsze przeprowadzamy wywiad, z którego dowiadujemy się jakie są Twoje potrzeby oraz jaki charakter ma mieć logo Twojej firmy.

poprawki w cenie

Do każdego projektu logo przewidujemy poprawki, zawarte w cenie po podjęciu z nami współpracy. Masz pewność, że finalne logo będzie idealne.

pliki i umowa

Podejmując z nami współpracę będziesz pewny, że otrzymasz umowę oraz wszystkie niezbędne pliki, łącznie z plikami otwartymi.

Wizualizacje 3D kosmetyków

W branży beauty wpływ na zainteresowanie daną linią kosmetyczną ma nie tylko skład produktu, ale też jego design. Klient dużo chętniej sięgnie po charakterystyczne opakowanie. Na takim założeniu opieramy się podczas tworzenia wizualizacji 3D kosmetyków.  

Fotorealistyczne grafiki opakowań kosmetycznych to doskonały sposób na zaprezentowanie zupełnie nowej gamy preparatów pielęgnacyjnych czy też zapoznanie konsumentów z odświeżoną szatą graficzną ich ulubionych kosmetyków.

wizualizacje produktów 3D
KASHMIR projekt opakowania

Dlaczego warto efektownie zaprezentować kosmetyk?

W przypadku sprzedaży internetowej czy katalogowej potencjalny klient nie ma zbyt wielu możliwości na poznanie faktycznego działania kosmetyków. Może przeczytać informację o składzie produktu czy opinie o jego działaniu. Zatem to właśnie pierwsze wrażenie, jakie wywoła graficzna prezentacja kosmetyku, ma największy wpływ na motywacje zakupowe. Nie można też zapominać o tym, że im wyższe miejsce zajmuje produkt na półce cenowej, tym większą uwagę konsument przykłada do estetyki jego wyglądu!  

Drogerie internetowe mają w swoich ofertach często także gotowe zestawy. Także projekty opakowań prezentowych można dostosować do określonych okazji – takich jak święta, Walentynki, Dzień Matki czy Dzień Kobiet, bazując na jednej wizualizacji 3D modyfikowanej za pomocą odpowiednich wzorów i kolorystyki. Opracowane w ten sposób packshoty kosmetyków pozwolą wówczas pokazać pod każdym kątem wszystkie okolicznościowe komplety wybranego producenta i efektywnie je zareklamować. 

Fotografia czy wizualizacja 3D opakowań kosmetycznych?

Czy design kosmetyku lepiej zaprezentuje tradycyjna fotografia, czy może dopracowana w szczegółach wizualizacja 3D?

Niestety – w przypadku zdjęć nie zawsze możliwe jest ujęcie wszystkich detali opakowania kosmetycznego – musi powstać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt fotografii, by móc przedstawić klientowi produkt w sposób zachęcający do zakupu. Jak łatwo się domyślić, wiąże się to nie tylko z dużym nakładem czasu, ale i sporym obciążeniem budżetu przeznaczonego na promocję.

Decydując się na zastąpienie zdjęć starannie opracowanymi wizualizacjami trójwymiarowymi nasz Klient otrzymuje projekty wizualne opakowań kosmetycznych w dowolnym ujęciu przestrzennym. Zmiana tła? Inne oświetlenie kosmetyku? A może dowolne ustawienie opakowania w przestrzeni bez konieczności podpinania do niego żyłek czy podstawek? Wizualizacja daje nieograniczone możliwości eleganckiego i interesującego prezentowania produktów na stronie internetowej sklepu, w katalogu czy na materiałach reklamowych, takich jak standy POS.

Dla firm kosmetycznych istotny może być również fakt, że raz przygotowane grafiki opakowań można wykorzystać wielokrotnie – chociażby przy tworzeniu reklam nowej serii kosmetyków wypuszczanych na rynek. W ten sposób zachować można styl i jakość pierwotnie wykonanych wizualizacji 3D i utrzymać spójną oprawę graficzną tak opakowań, jak i całej strategii marketingowej.

Aroma House
PRODUKT kosmetyk grafika 3d

Wizualizacja 3D dla producentów kosmetyków

Po wizualizacje 3D chętnie sięgają duże koncerny, jak i mniejsi producenci kosmetyków, w tym niewielkie manufaktury. Dlaczego? 

Zanim kosmetyki trafią na drogeryjne półki czy do sklepu internetowego muszą zaistnieć w świadomości konsumentów. Ruszają zatem kampanie reklamowe w mediach prezentujące nie tylko właściwości pielęgnacyjne preparatów, ale przede wszystkim starannie zaprojektowane flakony, pudełka, słoiczki czy tubki. To od wizualizacji takich opakowań na kosmetyki zależy późniejsza rozpoznawalność nie tylko marki, ale i nowej linii produktów.  

Producenci działający w branży beauty mogą zlecić wykonanie kilku różnych projektów graficznych dla tego samego kosmetyku czy całej serii wyrobów, by wybrać wersję najbardziej odpowiadającą potrzebom rynku. Każdą z opracowanych wizualizacji 3D możemy przy tym dowolnie modyfikować. Systemy graficzne wykorzystywane przy projektowaniu dają producentowi szansę na pokazanie produktu w całej okazałości nawet wtedy, gdy dopiero ruszył jego proces produkcyjny i nie ma go fizycznie w żadnym magazynie!

Tworzenie fotorealistycznej wizualizacji kosmetyków

Projektujemy fotorealistyczne wizualizacje kosmetyków każdego rodzaju i w dowolnych opakowaniach. Ponieważ większość produktów jest pakowana nie tylko w tuby, słoiki czy butelki, ale też dodatkowe kartoniki (mowa tu o kremach, perfumach czy kosmetykach kolorowych), możemy przygotować kompletne grafiki wszystkich elementów, wykorzystujące już istniejące logo czy nazwę marki, określoną kolorystykę lub motywy przewodnie.  

Modelowane przez nas produkty kosmetyczne hiperrealistycznie odwzorowują dowolną teksturę opakowań – czy to szkła, kartonu czy nawet drewna. Również znajdujące się w nich preparaty przedstawione zostają naturalnie, z podkreśleniem ich konsystencji czy koloru.  

O wszystkie szczegóły, wymiary oraz oczekiwania pytamy dokładnie podczas wywiadu z Klientem, a ewentualne poprawki czy uzupełnienia nanosimy zgodnie z oczekiwaniami!

grafika 3D produktu

Dlaczego współpraca z nami?

Dajemy gotowy produkt, działamy kompleksowo

• projektujemy
• drukujemy
• wysyłamy

Projektujemy na najwyższym poziomie

bezkompromisowo stawiamy na jakość i terminowość

Proponujemy różne koncepcje projektów

jesteśmy elastyczni oraz kreatywni

Twój produkt trafi w zapotrzebowanie rynku

mamy doświadczenie, znamy obecne trendy na rynku

opinie

zobacz co piszą o nas

Joanna Łopuszyńska
Joanna Łopuszyńska
Łopuszyńska Business
Czytaj więcej
Współpraca z Kiwidesign.net to czysta przyjemności. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Dostosowanie usługi do potrzeb klienta to ich mocna strona. W początkowej fazie współpracy - rozmowy - by poznać osobę dla której mają wykonać projekt. Tak by był spójny zarówno z marką, przesłaniem i osobą. Serdecznie polecam bo to nie tylko firma to są ludzie, którym można zaufać i którzy stają na wysokości powierzonego im zadania.
Krzysztof Łukomski
Krzysztof Łukomski
Polinal
Czytaj więcej
Studio graficzne Kiwdesign.net to gwarancja zadowolenia z doskonałej jakości grafik stosowanych do różnych celów. Niezależnie, czy są to projekty etykiet, logo firmy, grafiki na stronę firmową, czy do social mediów klient zawsze może liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie przygotowania produktu. Na mnie zawsze robią ogromne wrażenie wykonywane przez Was efektowne projekty graficzne 3D. Bardzo się cieszę na każdą naszą kolejną współpracę!
Hanna Gie
Hanna Gie
HPP Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm! W kiwidesign robiliśmy wizualizacje 3d, jesteśmy bardzo zadowoleni, bo sprzedaż znacząco się zwiększyła. Dobrze się pracuje z ludźmi z pasją, którzy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem nakierują na właściwy tor 👍
Jakub Zubek
Jakub Zubek
BDI Agro
Czytaj więcej
Wszystko jak chcę, kiedy chcę, i co chcę, za ile chcą 🙂 - warto!!
Jan Poczwardowski
Jan Poczwardowski
Radca prawny
Czytaj więcej
Super pomysły i sprawne działanie.
Poprzedni
Następny
skrzynka kontakt 3D

skontaktuj się z nami w sprawie wyceny