Szablony malarskie ze stali

projekt i produkcja

Wykonujemy wysokiej jakości szablony malarskie ze stali, do malowania wszelkiego rodzaju powierzchni. Wysoka precyzja cięcia zapewnia najlepszą jakość produktu.

Szablony z tektury są nietrwałe i wymagają ciągłej ich produkcji. Wykorzystuj szablony z metalu, które są trwałe i wystarczą na wiele lat!

Wykonujemy szablony z różnej grubości stali w gatunku DC01, już od 1mm. Tolerancja wykonania po cięciu wg normy PN-EN ISO 9013. Wykonujemy również bezpłatnie projekt, jeżeli go nie posiadasz.

Dlaczego my?

⦁  mamy atrakcyjne ceny
⦁  jesteśmy terminowi
⦁  przygotowujemy bezpłatny projekt

Szablony malarskie ze stali

opinie

zobacz co piszą o nas

Joanna Łopuszyńska
Joanna Łopuszyńska
Łopuszyńska Business
Czytaj więcej
Współpraca z Kiwidesign.net to czysta przyjemności. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Dostosowanie usługi do potrzeb klienta to ich mocna strona. W początkowej fazie współpracy - rozmowy - by poznać osobę dla której mają wykonać projekt. Tak by był spójny zarówno z marką, przesłaniem i osobą. Serdecznie polecam bo to nie tylko firma to są ludzie, którym można zaufać i którzy stają na wysokości powierzonego im zadania.
Krzysztof Łukomski
Krzysztof Łukomski
Polinal
Czytaj więcej
Studio graficzne Kiwdesign.net to gwarancja zadowolenia z doskonałej jakości grafik stosowanych do różnych celów. Niezależnie, czy są to projekty etykiet, logo firmy, grafiki na stronę firmową, czy do social mediów klient zawsze może liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie przygotowania produktu. Na mnie zawsze robią ogromne wrażenie wykonywane przez Was efektowne projekty graficzne 3D. Bardzo się cieszę na każdą naszą kolejną współpracę!
Hanna Gie
Hanna Gie
HPP Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm! W kiwidesign robiliśmy wizualizacje 3d, jesteśmy bardzo zadowoleni, bo sprzedaż znacząco się zwiększyła. Dobrze się pracuje z ludźmi z pasją, którzy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem nakierują na właściwy tor 👍
Jakub Zubek
Jakub Zubek
BDI Agro
Czytaj więcej
Wszystko jak chcę, kiedy chcę, i co chcę, za ile chcą 🙂 - warto!!
Jan Poczwardowski
Jan Poczwardowski
Radca prawny
Czytaj więcej
Super pomysły i sprawne działanie.
Poprzedni
Następny
skrzynka kontakt 3D

skontaktuj się z nami w sprawie wyceny