Komunikacja wizualna produktu

Opublikowany

Browar Widmo logo

Wizualizacja 3D – dobra prezentacja produktu w sieci

Ostatnimi elementami, które wykonaliśmy były wizualizacje 3D produktów. Miały one za zadanie zaznajomić Klienta z nowo powstającą marką. Należy w tym miejscu również wspomnieć o przewadze wizualizacji 3D nad fotografią produktową. Klient dzięki wykonanym przez nas wizualizacją miał możliwość promowania swoich produktów w przedsprzedaży, nie mają ich jeszcze wyprodukowanych. Budowanie świadomości marki jest bardzo ważne, szczególnie przy jej powstawaniu, a dzięki wizualizacjom można ten etap przyspieszyć i pokazywać go Klientowi w pełnej okazałości jeszcze przed wypuszczeniem na rynek.

Mam produkt – od czego powinienem zacząć?

Musimy pamiętać, że do różnych produktów wykorzystuje się różne elementy komunikacji wizualnej. Dopasowujemy je w zależności od kanałów dystrybucji. Podejmując współpracę z Klientem zawsze proponujemy i doradzamy te najbardziej odpowiednie. Również na etapie druku, etykiet, opakowań czy innych elementów produktu przedstawiamy możliwości i rozwiązania jakie można do nich zaimplementować. W przypadku stacjonarnej dystrybucji produktów posiadamy szeroką gamę możliwości, gdyż zajmujemy się projektowaniem ekspozycyjnym produktów poprzez produkcję ekspozytorów, displayów, standów. 

Zastanawiasz się jakie rozwiązania byłby najlepsze dla Twojego produktu? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości oraz dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

autor: Przemysław Kocoń

Wiuzalizacja browaru Kunekune